Gentlepink Ürünlerinin Sağlığa Zararı Var Mıdır?

Kalıcı oje son yılların popüler bir güzellik trendi haline geldi. Bu oje türü, normal ojeden daha dayanıklıdır ve yaklaşık 4-6 hafta boyunca tırnaklarınızda kalabilir. GentlePink ürünleri diğer markalara karşılaştırıldığında en üst seviye sağlık sertiflasyonundan geçerek Güney Kore’de patentlenmiştir. Bu bağlamda insan sağlığına zararlı olabilecek toksik ve kimyasal maddelerden arındırılmıştır. 


Diğer kalıcı ojelerin kullanımında aşağıdaki sorunlardan herhangi birine maruz kalma ihtimaliniz bulunmaktadır. 


UV Işınları: Kalıcı oje markalarının kürlenmesi için UV ışınlarına ihtiyaç duyulur. Bu ışınlar, uzun süreli zararlı olabilir. GentlePink base jel ürününü kullandığınız sürece UV ışınlarından %100 koruma sağlarsınız. 

Lütfen top ve baz coat ürünlerimizi inceleyin


Tırnak Hasarı: Kalıcı oje uygulama işlemi, tırnakların doğal yapısına zarar verecek kimyasallar içeren markalar kullanılırsa doğal yapıyı bozabilir. Bu, tırnakların kırılmasına, çatlamasına, enfeksiyon ve alerjik reaksiyonların oluşmasına sebebiyet verebilir.


Kalıcı Oje Kullanımında Alınabilecek Önlemler:


Kimyasalların Kontrol Edilmesi: Diğer kalıcı oje markalarını kullanırken, kimyasalların güvenli bir seviyede olup olmadığını kontrol etmek önemlidir. Bu nedenle, kalıcı oje seçimi yaparken, etiketleri dikkatlice okumalısınız. Kimyasal maddelerin listesi ve bunların potansiyel yan etkileri ile ilgili bilgi, genellikle ambalaj üzerinde yer alır. GentlePink ürünlerinde kullanılan tüm ara girdiler sertifikasyon sürecinden geçmiştir. 


Tırnakların Hazırlanması: Kalıcı oje uygulamadan önce, tırnaklarınızı doğru şekilde hazırlamanız gerekir. Tırnaklarınızın kalıcı oje uygulaması için uygun şekilde hazırlandığından emin olmak, ojenin daha iyi yapışmasını ve korunmasını sağlayacaktır.

0 yorum

Yorum Bırakın

Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.

Öne Çıkan Kalıcı Oje Renkleri

 • C08 Orman Yeşili Kalıcı Oje Acoustic Romance Serisi 8ml - Gentle Pink
  C08 Orman Yeşili Kalıcı Oje Acoustic Romance Serisi 8ml

  C08 Orman Yeşili Kalıcı Oje Acoustic Romance Serisi 8ml

  Regular price 200.00TL
 • C26 Parlement Mavi Kalıcı Oje AlHambra Palace Serisi 8ml - Gentle Pink
  C26 Parlement Mavi Kalıcı Oje AlHambra Palace Serisi 8ml

  C26 Parlement Mavi Kalıcı Oje AlHambra Palace Serisi 8ml

  Regular price 220.00TL
  Stokta Kalmadı
 • E07 ''Mutluluk'' Şeftali- Portakal Kalıcı Oje Fortune Card Serisi 8ml - Gentle Pink
  E07 ''Mutluluk'' Şeftali- Portakal Kalıcı Oje Fortune Card Serisi 8ml

  E07 ''Mutluluk'' Şeftali- Portakal Kalıcı Oje Fortune Card Serisi 8ml

  Regular price 220.00TL
 • E22 Altın Taneleri Serpiştirilmiş Çikolata Kahve Kalıcı Oje Chocolate Factory Serisi 8ml - Gentle Pink
  E22 Altın Taneleri Serpiştirilmiş Çikolata Kahve Kalıcı Oje Chocolate Factory Serisi 8ml

  E22 Altın Taneleri Serpiştirilmiş Çikolata Kahve Kalıcı Oje Chocolate Factory Serisi 8ml

  Regular price 300.00TL

Öne çıkan yazılar

 • Kalıcı Oje Nasıl Sürülür

  GentlePink Ürünleri Nasıl Sürülür?

  Kalıcı oje, son yılların popüler bir güzellik trendi haline geldi. Bu oje türü, normal ojeden daha dayanıklı ve yaklaşık iki-dört hafta boyunca tırnaklarınızda kalabilir. Gentlepink ürünleri ise çok daha uzun süre tırnağınızda kalıcı bir etki yaratır.  Adım 1: Tırnakları Hazırlama...

 • Kalıcı Oje Ne Kadar Dayanır

  GentlePink Ne Kadar Dayanır?

  Normal ojelerden daha dayanıklı olan kalıcı ojeler, tırnaklarda yaklaşık 2-4 hafta boyunca kalabilir. Ancak, kalıcı oje markaları arasında farklılık gösteren birçok faktör vardır ve uygulama yöntemi, tırnaklarınızın yapısı, ojenin kalitesi ve bakımı gibi faktörler, kalıcılığı etkileyebilir. Bu yazıda, kalıcı ojenin...

 • Kalıcı Oje Nasıl Çıkartılır

  Kalıcı Oje Nasıl Çıkartılır ?

  Gentle Pink ürünleri tırnaklarınızda yaklaşık 4-6 hafta boyunca kalabilir. Ancak, kalıcı ojelerin çıkartılması normal ojelerden daha zahmetli ve özen gerektiren bir işlemdir. Bu yazıda, kalıcı ojelerin çıkartılması ve evde yapabileceğiniz yöntemler hakkında bilgi vereceğiz. Kalıcı ojenin çıkartılması işlemi, ojenin uygulandığı...