SSS

Gentle Pink ürünleri hakkında sıkça sorulan soruları aşağıdan bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalıcı oje tırnağa zarar vermez. Aksine ince yapılı ve kırılgan tırnaklara sahipseniz tırnağınızın güçlenmesine ve kırılmamasına sebep olur. Tırnaklar uzman olmayan kişiler tarafından kalıcı oje çıkarma işlemi sonucunda tırnak yüzeyine çıkarıcı törpünün temas etmesi sonucu incelir. Bu yüzden uzman kişilere çıkarma işlemini gerçekleştiriniz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Kalıcı oje , elektrikli törpü yardımıyla yada kalıcı oje remover yardımıyla çıkarılır. Elektrikli törpü yardımıyla çıkarma işleminin detaylarını uygulamalar ve daha fazlası sayfasından ulaşabilirsiniz. Remover kullanılacaksa tırnak remover sürdükten sonra pamuğa ve sonrasında alüminyum folyoya sarılır 10 dakika hava almayacak şekilde bekletilir bu esnada kalıcı ojeniz tırnaklarınızdan kendiliğinden soyulmaya başlar ve oje çıkarma işlemini daha sonrasında manuel törpü yardımıyla tamamlayabilirsiniz.

Uygulamalar ve daha fazlası için buraya tıklayabilirsiniz.

Kalıcı oje pigmentasyonu ve opaklığına bağlı olarak uygulama kat sayısı değişir. Gentlepink opaklığı ve yüksek pigmentasyonu sayesinde tek kat uygulamada istenilen sonucu sağlamaktadır. Her katta UV ışını uygulaması gerçekleştirilmesi şarttır.

Gentlepink ürünleri 4-6 hafta arasında yüksek dayanıma sahiptir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Gentlepink markası dünyada en kaliteli kozmetik ürünleri üreten ve geliştiren Güney Kore menşeilidir.

Bu bir çeşit baz oje türüdür. Şeffaf ve parlak bir yapısı vardır. Tek başına kullanılabileceği gibi oje altına kullanılarak tırnağa ojenin direk temasını engelleyerek tırnağı korumaya yardımcı olur.

Top coat, base coatın aksine ojenin altına değil üstüne uygulanır. Base coat tırnağınızı korurken top coat da ojenizin kalıcılığını ve yapısını korumasına yardımcı olur.

Web sitesi online satış, trendyol mağaza ve hepsiburada mağazalarımız üzerinden satın alabilirsiniz.

Bayilik koşullarımız için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu sayfanın renkleri ile uyumlu